Sejas procedūras

Mandeļu pīlings – 45 min 30 eiro

Mandeļu pīlings ir maigs un ļoti efektīvs – tā ir ļoti saudzējoša metode, kas neizjauc dabas ritmu. Lieliski palīdzēs taukainas ādas, postaknes, dehidratētas ādas, neveselīga sejas krāsas gadījumos, izlīdzinās sīkās krunciņas, nodrošinās liftingu, kā arī balinās pigmenta plankumus. Procedūru drīkst veikt arī pirms vai pēc sauļošanās – tā uzlabo iedeguma kvalitāti, aizsargā no apdegumiem un palielina šūnu bioloģisko aktivitāti. 

Mitrinošā procedūra ar aļģu masku (Perle de Caviar) – 65 min 45 eiro

Visas jūras bagātības – mikroelementi-minerālsāļi-proteīni-aminoskābes-fosfolipīdi vienā

procedūrā, kura nomierina un izlīdzina jutīgu ādu. Pārmērīgi sausu ādu piepilda ar pietiekošu mitruma dauzdumu. Kaviāra, pērļu ekstrakta, hialuronskābes un alginātu iedarbība atjauno bojātu ādu. Piesātināta ar šīm vērtīgajām uzturvielām, āda tiek atjaunota un aizsargāta: tā atgūst elastību un komfortu.

 

Anti-age procedūra ar kologēna masku – 65 min 55 eiro

Ādas kopšanas procedūra darbojas kā patiesi atjaunojoša Talasoterapija, kas balstīta uz kaviāra, jūras kolagēna, pērļu un hitīna potenciālo enerģiju. Atslābušas sejas ādas kontūra kļūst elastīgāka, tiek nostiprināta un atjaunota. Atjaunojas mitruma rezerves, āda atgūst vitalitāti un veselīgu mirdzumu.

 

Radiofrekvences (RF) liftinga procedūra 45 min – 40 eiro

Procedūra sniedz tūlītēju un attālinātu efektu. Tūlītējais efekts ir acīm redzams uzreiz pēc pirmās procedūras. Attālinātais efekts ir novērojams RF procedūru kursa laikā un izpaužas kā acīmredzama ādas grumbiņu samazināšanās, ādas toņa izlīdzināšanās, ādas tonusa, blīvuma un turgora uzlabošanās. Tādejādi RF liftinga procedūras risina veselu virkni estētisko problēmu tādu kā ādas elastības zudums, sejas ovāla atslābums – deformācija, raupja un bieza āda, nevienmērīgs ādas tonis.

Mezoporācija – 45 min – 35 eiro ( + ampula no 4 eiro lidz 15 eiro)

Procedūras rezultāti: bez sāpēm un blaknēm ir tūlītēji redzami un ilgtspējīgi ādas kvalitātes uzlabojumi, jauneklīgāks izskats, veselīgāka un viendabīgāka āda, efektīva krunciņu izlīdzināšana, tāpēc rekomendējam šo procedūru veikt pirms svarīgu pasākumu apmeklēšanas.

Bezadatu mezoterapijai tiek izmantoti speciāli koncentrēti ampulu preparāti, izvēlas atkarībā no klienta ādas stāvokļa un risināmām problēmām. Tie var būt anti-age vielas, antioksidanti, hialuronskābe, dabiskas izcelsmes vitamīni, kas veicina ādas reģenerāciju un grumbu izlīdzināšanos, eliksīrs aknes problēmu risināšanai;

 

Ultraskaņas sejas ādas tīrīšana – 45 min 30 eiro

Tā ir procedūra, kura ietver sevī sejas ādas attīrīšanu pielietojot ultraskaņu. Šī ir nesāpīga procedūra, kuras laikā āda tiek attīrīta no netīrumiem, atmirušajām virsējās ādas slāņa ragveida šūnām, ādas taukiem, tauku dziedzeru aizsprostojumiem, kā arī komedoniem (aizsprostotās poras, melnie punktiņi). Pielietojot šo ādas attīrīšanas tehniku tiek attīrīta praktiski katra ādas šūna. Šis ir lielisks ādas attīrīšanas veids, kas nerada ādas apsārtumus un iekaisumus, tā ir absolūti nesāpīga procedūra.

 

Klasiskā sejas masāža, kaklam dekoltē zonai 45 min /15-25 Eur – viena no svarīgākajām sejas ādas procedūrām. Klasiskā sejas masāža sniegs relaksāciju, uzlabos asinsriti, ādas krāsu, atslābinās un savilks saspringtos un ļenganos muskuļus, likvidēs sīkās grumbiņas. Masāža palīdz ādai elpot, reizē padarot to vēl gludāku, jaunāku un elastīgāku.

 

Vaksācija

 

Korekcija bikini maliņām – 12.00 EUR

Dziļai bikini zonai – 18.00 EUR – 25.00 EUR

Kājām līdz ceļiem – 9.00 EUR – 13.00 EUR

Kājām virs ceļiem – 9.00 EUR – 13.00 EUR

Kājām visā garumā – 16.00 EUR – 25.00 EUR

Padusēm – 5.00 EUR – 9.00 EUR

Rokām – 6.00 EUR – 12.00 EUR

Atsevišķai sejas zonai – 3.00 EUR – 5.00 EUR

Vēderam – 6.00 EUR – 15.00 EUR

Krūtīm (vīriešiem) – 9.00 EUR – 13.00 EUR

Mugurai (vīriešiem) – 9.00 EUR – 18.00 EUR