Dr.Kaspars Feldmanis

Plastiskais ķirurgs dr.Kaspars Feldmanis ir profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Praktizējis Zviedrijas, ASV un Vācijas klīnikās. Dr.Feldmanis neatlaidīgi apgūst un ievieš praksē jaunākos un progresīvākos sasniegumums plastikas ķirurģijā, piedalās starptautiskos plastikas ķirurgu forumos – referē un dalās pieredzē ar nozares profesionāļiem.

Plastiskā ķirurģija līdzinās virtuozai mākslai, kuras noslēpums rodams profesionalitātes, pieredzes un talanta meistarīgā apvienojumā.

Mūsdienās, kad ārējais izskats tiek asociēts ar veiksmi, atzinību un pat stāvokli sabiedrībā, plastiskā ķirurģija kļūst aizvien pieprasītāka. Mūs interesē un fascinējoši saista iespēja pārtapt, pārradīt sevi no jauna un attālināt laika ritējuma atstātās pēdas ārējā veidolā.

Plastiskā ķirurģija ir pārkāpusi tabu, kas ķermeni izsenis definējis kā neaizskaramu veselumu – tagad ir iegūta brīvība pārveidot ķermeni atbilstoši katra individuālajām vēlmēm…

Tā vairs nav tikai slavenību vai šīs pasaules vareno privilēģija – iespēja norēķināties uz nomaksu padarījusi plastisko ķirurģiju pieejamu ikvienam.